Düş Bahçesi'nde Düşlediğiniz Anlar Gerçek Oluyor...

DİKKAT: Düğün Alanımız 2 tanedir, bu sayfada
1- Düş Bahçesini görmektesiniz

2- Garden Life'ı görmek için tıklayınız

30 senelik kır düğünü tecrübesiyle, tüm çiftlerimizin en özel günlerini unutulmaz kılıyoruz. Beyaz bahçe, yeni evlenecek çiftlerimize destek olmak adına, erken rezervasyon indirim sağlarken, ayrıca balayı odası, anı defteri, yer volkanları ve düğün pastası hediye olarak sunulmaktadır.

Düş bahçesi düğün alanında kokteyl düzeni 750, oturma düzenli 450 kişiye kadar misafirlemizi ağırlayabilmekteyiz.İstanbul Anadolu yakası kır düğünü mekanları arasında konum avantajı, doğal ortamı ve birbirinden farklı konseptleriyle öne çıkan mekanımız, evlilik hazırlıkları yapan çiftler için avantajlı düğün paketleri ile her yıl ortalama 100 düğüne imza atmaktadır.

Beyaz Bahçe’de piknik, düğün ve davet organizasyonları, paket program olarak yapılmaktadır. Sizlerin tüm istekleri dikkatle incelenmektedir. Tüm çabalarımız ve çalışmalarımız, sizlere en güzel anları yaşatmak içindir. Kır düğünlerinin vazgeçilmez adresidir.

Sizler için her sene organizasyon dekorlarımızı yenileyerek çalışma hayatına devam ediyoruz. Çalışmalarımıza ve setuplarımıza gelin birlikte bakalım

Olası bir hava muhalefetinden konuklarımızın memnuniyetleri düşünülerek 4 ayak otağı tarzı şemsiyelerimizle masalarımızın üzerlerini kapatıyoruz.

Fotoğraf GalerisiDaha Fazlası İçin Sizleri Instagram Sayfamıza Bekliyoruz

beyaz.bahce